Двоє 14-літніх арабів напали на поліцейського в Єрусалимі


15 серпня о 18:15 прес-служба поліції повідомила про напад із застосуванням холодної зброї в Старому місті Єрусалиму, біля воріт Ланцюги (Шаар а-Шальшелет). У поліції заявляють про теракт, пише News.ru.co.il.

Напад було скоєно приблизно о 18:00: двоє неповнолітніх арабів, озброєних кухонними ножами (з металевим і з керамічним лезами), напали на одного зі співробітників поліції, встигли поранити його, але були нейтралізовані іншими поліцейськими. Одного з терористів було вбито, другий – важко поранений.

В результаті нападу поранення в плече отримав співробітник поліції.

Бригада «Маген Давид Адом» надала постраждалому швидку допомогу і доставила його в ієрусалимську лікарню «Шаарей Цедек». За оцінкою медиків, поранення середньої тяжкості, загрози життю немає.

Агентство Maan передає, що в ході зіткнення постраждав також охоронець мечеті Аль-Акса. У поліції кажуть, що він отримав травму ноги.

Ведеться розшук можливих спільників терористів.

Після теракту поліція закрила вхід на Храмову гору. У Старому місті посилено заходи безпеки.

Після теракту десятки мусульман прийшли до проходу на Храмову гору, де було скоєно напад на поліцейського, і молилися. Поліція не перешкоджала молитві.

Опубліковані імена двох арабських підлітків, які вчинили це збройний напад: 14-річні Насим Абу Румі і Хамуда аш-Шейх, з села Азарія, розташованого неподалік від Єрусалима.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/dvoye-arabiv-napaly-na-politseyskoho-v-yerusalymi/” Об этом сообщает proukr.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя