Потерпілі у майданівських справах просять Рябошапку з’ясувати, чи правильно прокурори реагують на зриви судових засідань

У Святошинському районному суді Києва 11 лютого вкотре зірвалося судове засідання у справі колишнього керівника львівського "Беркута" Ростислава Пацеляка. Потерпілі заявили про порушення своїх прав і попросили суд вжити заходів.

Про це із зали суду інформує журналіст INSIDER.

На засідання не з’явилася адвокатка Пацеляка. Вона повідомила, що зайнята в іншій справі.

Потерпілий Олександр Тимошенко звернув увагу суду, що такі зриви засідань відбуваються не вперше, а суд ніяк на це не реагує. Натомість суддя Ясельський зазначив, що потерпілі також не вживають заходів, щоб протидіяти зривам засідань.

Цьому заперечив Тимошенко. Він наголосив, що ініціативна група потерпілих звернулася до генерального прокурора Руслана Рябошапки, аби той з’ясував, чи правильно реагують на дії адвокатів його підлеглі – прокурори, що представляють обвинувачення в суді.

Самі прокурори на засіданні не заперечили проти перенесення розгляду.
Нагадаємо, колишнього керівника львівського "Беркута" Ростислава Пацеляка обвинувачують у перевищенні влади при затриманні й побитті в ніч з 22 січня 2014 року на 23 січня 2014 року учасників Автомайдану та Євромайдану в Кріпосному провулку в Києві.

Зазначимо, що Ростислава Пацеляка випустили з-під варти ще в листопаді 2015 року і з тих пір він під особистим зобов’язанням. Пацеляку загрожує до 10 років позбавлення волі у разі ухвалення обвинувального вироку.

Об этом сообщает Роспрес

Прокурор. Фото: Герман Крігер

Пацеляк. Фото: Герман Крігер

Потерпілі

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua


Джерело статті: “http://www.theinsider.ua/politics/poterpili-u-maydanivskykh-spravakh-prosyat-ryaboshapku-zyasuvaty-chy-pravylno-prokurory-reahuyut-na-zryvy-sudovykh-zasidan/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя